Co byste řekli domácí zázvorové limonádě? Že byste si dali říct? No jo, ale v běžných supermarketech neseženete opravdu kvalitní sirup bez umělých dochucovadel a sladidel, který opravdu obsahuje ovoce a bylinky, a který není plný jen náhražek. A doma si vyrábět svůj vlastní sirup je samozřejmě finančně a časově velmi náročné, protože je důležité prve sehnat opravdu kvalitní suroviny a pak dlouhou dobu až několik hodin vařit sirup.

limča

A to ještě nevíte, jestli najdete opravdu chutný a dobrý recept. A právě proto je dobré, že si takový sirup na domácí zázvorovou limonádu a spoustu dalších jiných příchutí můžete zakoupit u nás. My už jsme za Vás odvedli tu zdlouhavější část, tedy shánění kvalitních českých surovin, nalezení kvalitního, dobrého a osvědčeného receptu a také ty dlouhé hodiny vaření sirupu. Prostě a jednoduše, Vy už jen vstoupíte do naší nabídky a vyberete si svou oblíbenou příchuť nebo příchuť, kterou chcete vyzkoušet a doma už jen přidáte vodu či sodu a je hotovo.

Domácí závorová limonáda bez starostí a práce a zdlouhavého vaření. To je přesně to, co Vám nabízíme. A nejen to. Dále u nás najdete i jiné příchutě, jako je citron, meruňka, skořice nebo třeba jahoda s mátou či malina s bazalkou a v neposlední řadě také nezvyklé chutě jako je skořicový sirup, okurkový či třeba rakytníkový. Jen přijďte a vybírejte a dopřejte si dokonalé osvěžení z vysoce kvalitních domácích surovin.

zázvor

Všechny naše limonády mají originální a jedinečné balení, které ozdobí nejen Vaši kuchyň, ale mohou se díky tomuto skvělému designu také stát skvělým dárkem pro Vaše přátele a známé. Samozřejmě u nás najdete i vysoce kvalitní čaje, čokoládu či kakao. Tak už na nic nečekejte a vstupte k nám.