Chcete ve svém životě sázet na jistotu, abyste se vyhýbali stresovým situacím? Pak vám můžeme vřele doporučit nakupovat potraviny raději v prodejnách zdravé výživy, plánovat dovolenou po svém bez cestovní kanceláře, nejlépe v horách, kam jezdí málo výletníků, a co se týče zajištění bydlení, odstěhovat se na venkov do rekreační oblasti. Výhodné je zejména pořízení chaty o dvou nadzemních podlažích, kde lze chodit po schodech.

betonové schodiště s nerezovým zábradlím

Bezpečná chůze po schodech – současnou civilizaci sužuje stres v chronické podobě. Tento strašák nejen, že obchází dům po domu, on si vybírá i svou daň v podobě zkracování délky života a snižování jeho kvality. Ideální je proto bydlet raději mimo větší města a využívat dostupných antistresů, k nimž patří i schodiště. Je-li bezpečné a zhotovené renomovanou specializovanou firmou, máte k dispozici skvělou pomůcku pro zlepšení nálady, posílení lymfatického a imunitního systému a také perfektní cvičební nářadí, aniž byste museli docházet do posilovny. Stačí vzít na záda batoh se zátěží a je to lepší, než posilovací stroj. Chůzí po schodech naboso posilujete i klenbu chodidel a předcházíte tím rozvoji ploché nohy.

zábradlí z nerezové oceli

Věnujte pozornost i zábradlí – každé schodiště do vyšších pater musí být vybavené zábradlím. Na chatách to sice svádí zhotovit zábradlí ze dřeva, ale my vám raději doporučíme nerezové zábradlí https://www.kmkdesign.cz/zabradli-nerezova. Nerezovou ocel jiným materiálem nepřekonáte, co se týče pevnosti, odolnosti vůči korozi i mechanickému opotřebení. Nerez lze dobře kombinovat s tvrzeným sklem a nakonec i se dřevem a je téměř jisté, že vás toto řešení přežije. Nerezová zábradlí jsou bezpečná i v exteriéru, například máte-li v plánu vybudovat venkovní terasu ve svažitém terénu, anebo chodník, spojující okrasnou a užitkovou část vaší zahrady. Jakékoli povětrnostní podmínky nemají na vlastnosti nerezové oceli prakticky žádný vliv.