Pak u nás máte možnost! Trampolíny v akci jsme pro vás ještě zvýhodnili. Poskytneme vám dopravu zdarma, takže si budete moci užít svůj nový výrobek hned, jakmile k vám dorazí.

Chcete, aby se vaše děti netvářily tak znuděně?

Možná přece jenom tu správnou zábavu zatím ještě nenašly! Vyzkoušejte, jak se budou tvářit na trampolínu! Ty jsou velice vhodné pro všechny děti. Umí se zde vydovádět a také dostatečně vyblbnout. Mohou zde jak kluci, tak i děvčata, všichni společně, takže se jich zbavíte klidně na delší dobu, co si zde budou hrát. Všechno samozřejmě v plném bezpečí.
Kam se hodí?

ü  na jakoukoliv zahradu – ať máte vedle svého domečku větší či menší prostor zahrady
ü  na volný prostor, louku, pole, které stojí opodál vašeho pozemku
ü  před nebo za dům
ü  k chatě
Bezpečnostní prvky:
Nesmíme ani samozřejmě opomínat bezpečnostní prvky, které se musejí dodržovat. Na trhu se objevuje mnoho výrobků, avšak některé svou opravdu velice nízkou zaváděcí cenou mohou naznačovat, že nejsou dostatečně kvalitní. Je nezbytné dbát na bezpečnost, protože jde především o bezpečnost vašich dětí, proto je potřeba opravdu pořádné ukotvení. Tyto produkty mohou být nestabilní, nebo mohou mít špatné celkové provedení či na jejich výrobu byly použity nekvalitní materiály. Necertifikované výrobky tak opravdu nejsou zárukou, že se nic nestane. Mají nízkou životnost, ale mohou se také velice jednoduše poškodit. Úraz je pak hned na světě. Jistě byste si to posléze naprosto zbytečně a nepatřičně vyčítali, když si můžete pořídit opravdu kvalitní konstrukci s kvalitními materiály za dostupné a také velice nízké ceny právě u nás!

Nabízíme vždy certifikované výrobky, které prochází kontrolami! Silná konstrukce je to, co nás drží na výši. Pevně a zřetelné kotvící tyče sahají až na zem, aby všechno bylo jištěno. Není radno v tomto ohledu opravdu cokoliv podceňovat!

4/5 - (2 votes)