V současné době lidstvo https://www.respekt.cz/lidstvo čelí velké výzvě, a sice možnosti zbavit se efektivně stresu v podobě adrenální únavy. Stres již v mnoha směrech přechází do chronické podoby, a to je velký problém, se kterým se musíme potýkat. Zbavit se stresu, pokud jej nedokážete přesně identifikovat, je obtížné, a my vám jen chceme připomenout, že ke stresovým vlivům nepatří pouze hádky v rodinách a honba za majetkem, ve hře je také nekvalitní strava.

pomerančový džus

Nemyslíme tím, že byste nakupovali v obchodech jídla zkažená či plesnivá, problém tkví v obsahu vysokého množství rafinovaného cukru a bílé mouky. Spolu s nadbytkem masa v jídelníčku se pak lidé sami dostávají do stresových situací, kdy dochází v organismu k takzvanému oxidativnímu stresu. Jednou z možností, jak se jej zbavit, je přestat vyrábět a konzumovat nápoje sycené oxidem uhličitým a obohacené rafinovaným cukrem a namísto toho do pitného režimu zařadit ovocné džusové koncentráty, pouze pasterizované.

ovocné džusy

Naštěstí po nich dnes roste poptávka, a to i díky IBC kontejnerům. Cena přepravního kontejneru https://www.schoellerallibert.com/cz/novinky/pepravn-boxy-a-kontejnery je pak vyvážena zájmem zákazníků a hlavně zdravotním přínosem tohoto produktu.

IBC kontejner je nádoba, ve které se uchovává ovocná dřeň a šťáva, která se následně stáčí do vhodných nádob, poté se pasterizuje a zásobuje se s ní trh v podobě kartonových krabic. Kontejnery jsou velkokapacitní, zaujímají objem 1000 litrů a velmi snadno se udržují v čistotě, navíc se každá várka ovoce plní do jednorázové vnitřní fólie, čímž se zajistí bezvadná kvalita produkovaných komodit. Zákazníci si pak mohou dopřát třeba kvalitní pomerančový džus, nejlépe v BIO kvalitě, namísto kolových nápojů s kofeinem, anebo slazených limonád s cukrem nebo s umělými sladidly, což také není dobré řešení. Spoléhejte na sílu přírody a dopřejte sobě i dětem zdravé a hlavně přirozené nápoje, protože šťáva z ovoce je to nejcennější, co můžete ve své sklenici na pití mít.