Nedaří se vám zbavit nadbytečných kil a jste z toho již zoufalí? Kéž by hubnutí bylo tak snadné a rychlé jako samotné přibývání na váze, ale bohužel jde o proces, který vyžaduje mnoho úsilí a vytrvalosti.
Základem efektivního a trvalého hubnutí je nejen pohyb, ale hlavně stravování. A to nejen zdravá strava, ale také pravidelnost. Možná jste již vyzkoušeli spoustu dietních opatření, ale žádné nevedlo k požadovanému úspěchu.
štíhlá žena držící jablko
Spousta hubnoucích se však již setkala s opatřením, kterému se říká ketonová dieta, a pozitivní výsledky se najednou projevily.
Jedná se o nízkosacharidovou formu stravování, které slaví čím dál tím větší úspěch u nás i ve světě. Můžete se tak nejen zbavit nadbytečných kil, ale i nastavit celkově zdravý životní styl.
Hubnutí, které vás bude bavit
Ketodieta je charakteristická tím, že jde o stravování se sníženým příjmem sacharidů a zvýšeným příjmem bílkovin. Tělo se tímto způsobem dostává do tzv. ketózy co je zcela přirozený stav způsobený pravidelným příjmem právě bílkovin. Proto se této dietě říká také bílkovinová či proteinová.
Díky tomu dochází k rychlejšímu odbourávání podkožního tuku a zároveň nedochází k jeho dalšímu ukládání v těle, co je požadovaný efekt trvalého zhubnutí bez jojo efektu.
Kromě toho, že vaše tělesná hmotnost zažije posun směrem dolů, tak se celkově zlepší i vaše psychika, celkově pokožka a budete mít dostatek energie.
žena, která zhubla

Je to způsobeno tím, že jakmile odbouráte příjem cukrů, tak tělo začne využívat jako zdroj energie tuky, kterých se potřebujete zbavit, abyste měli opět svoji vytouženou štíhlou postavu.
Při stravování je potřebné dodržovat veškeré zásady, nehladovět a hlavně přijímat potravu v pravidelných intervalech nejlépe 5x za den. K tomu přidat pohyb a věřte, že i vaše hmotnost se zatřese v základech a dosáhnete vytouženého cíle.