Zařizujete si chalupu takzvaně z gruntu, takže do prázdné chalupy sháníte nábytek? Určitě chcete, aby to byl kvalitní nábytek, který vydrží hodně let. A co teda sáhnout po osvědčené klasice, která se zrodila v selských jizbách? Selský nábytek z masivu ocení každý, kdo má rád tradice. Nábytek, který prošel zkouškami času a prokázal svou kvalitu. Stylový, elegantní, dělaný zručnými truhláři, někdy i ručně malovaný. Žádné dva kusy nejsou stejné. Selský nábytek můžou být repasované starožitné skříně, stoly, komody, příborníky, postele, i drobnosti jako noční stolky a židle. Ale můžete si vybrat i z nově vyrobených replik.

nábytek

Naši předkové si nemohli dovolit kupovat nekvalitní nábytek, mnohdy jim musel vydržet celý život, někdy byl i pro další generaci. Stejně tak žádný stolař si nemohl dovolit vyrobit nekvalitní výrobek, už by u něj nikdo nic nekoupil. Sériová výroba neexistovala, každý kus byl originál a byl ceněný, často byl nábytek součástí věna nevěsty. Pořídit si malovaný starožitný kus nábytku vám přinese do chalupy závan starých časů. Nábytek z masívu se opět vrací do módy a není pravidlem, že byste jej museli mít jen na chalupách. I v moderním domku bude selský nábytek z masívu sloužit k vaší spokojenosti. Ručně malované skříně budou efektním protipólem současnému modernímu stylu bydlení.

stolek

Výrobce vám renovovaný nábytek z masívu pečlivě ošetří a očistí, aby vám opět mohl bez problémů sloužit další roky. Pokud se rozhodnete pro repliku, i tak se budete moct chlubit originálním kouskem nábytku, protože tak jako za starých časů, ani dnes se nevyrábí sériově. Koupili jste chalupu vesnického stylu a potřebujete dokoupit nějaké kousky nábytku? Zůstaňte u vesnického stylu a zvolte nábytek z masivu. Investujte do kvality prověřené našimi předky a časem. Nábytek z masivu vydrží i pro další generaci.