Koupelna je velice důležitá místnost, jenž často podceňujeme, ovšem vykonáváme v ní každodenní hygienu. Nyní se podíváme, jak ji kompletně zařídit.

Nová koupelna

Nezapomeňte ani na detaily

Každý dům má v dnešní době vybavenou koupelnu, protože bez té se rozhodně v domácnosti neobejdeme. Hned prvním velice důležitým prvkem je umyvadlo, protože si neustále umýváme ruce. Na výběr je spousta různých typů, ovšem výběr musíme vždy přizpůsobit volným místem v celé místnosti. Takže neškodí si ani udělat podrobný plánek všech rozvodů a rozměrů, díky čemuž bude zařizování následně mnohem jednodušší.

osobní hygiena

Ovšem vždy pamatujte na praktičnost, aby se vše dobře uklízelo a dalo se v koupelně bez problémů pohybovat. Když už jsme u toho umyvadla, tak rozhodně nesmíme zapomenout ani na vodovodní baterii. Pokud chcete, aby Vám dlouho vydržela, tak raději volte kvalitní výrobek od známé značky, protože vydrží mnohem déle. Jestli zvolit vanu či sprchový kout je čistě na Vašem rozhodnutí. Nezapomeňte ani na pěkné osvětlení a také kachličky, které dodají nádherný design.

Voda

V koupelně je voda naprosto nepostradatelná, protože díky ní dodržujeme hygienu. Ovšem do koupelny se taky nějak musí dostat a zároveň s ní odejít i pryč z domácnosti. K tomu slouží rozvody vody a kanalizace, které pokud jsou ve špatném stavu musíme vyměnit. Zásahu se ani nevyhneme, pokud budeme chtít přesunout na jiné místo jakékoliv zařízení, jenž je napojeno na vodovodní potrubí. Dříve se převážné volily kovové trubky, ovšem v dnešní době se z velké míry přešlo na plast, jenž má několik výhod. Existuje několik typů, přičemž s CPVC rozhodně neuděláte chybu, protože se v nich netvoří ani tolik bakterií.

měřič spotřeby vody

Aby celá stavba probíhala bez problémů, ta není od věci si pozvat instalatéra Praha Kanalizace-instalateri.cz, protože ten Vám nejen se zapojením pomůže. Zároveň se jedná o odborníka v oboru, takže Vám i jistě poradí a zajistí vše potřebné. Zároveň si poradí se vším, co se týká tohoto řemesla a práci provede kvalitně s kombinací dobré ceny.

4.8/5 - (5 votes)