Zařizování terasy, garáže nebo venkovního posezení je velmi zábavnou činností nejen pro ženy, ale na své si mohou přijít i muži. Kromě krásného nábytku, dekorací a květin si můžete pořídit různé vychytávky, kterými ohromíte nejednu návštěvu. Samozřejmě jako první si zařiďte pohodlné sezení a kvalitní stůl, na který se vejde hodně věcí. Uvědomte si, že terasa vám nebude sloužit jen k odpočinku, ale také k různým letním grilovačkám, nebo oslavám. Proto je potřeba mít prostor, kam se vejde hodně jídla a pití.

terasa

V další řadě určitě nezapomínejte na gril. Pokud máte zastřešené posezení, doporučujeme gril plynový, protože nečoudí a na nikoho nejde protivný kouř a zápach z briket či uhlí. Navíc s plynovým grilem můžete grilovat za každého počasí a vypadá opravdu dobře. Super vychytávkou je grilovací set nádobí s vlastním textem nebo obrázkem. Proč si nenechat na rukojeť vygravírovat svoje jméno s nápisem „Mistr grilu“? Jen ať všichni vědí, že vám jde grilování nejlépe.

Ženy si zase přijdou na své s krásným nádobím a prostíráním. Vniveč určitě nepřijde ani venkovní výzdoba v podobě lucerniček, svíček nebo různých led světýlek, které navodí krásnou večerní atmosféru.

A čím si vysloužit tu nejlepší vizitku u svých přátel? Pořiďte si domácí výčepní zařízení. Co jiného je lepší než to správně natočené a vychlazené pivo? Lahváče si můžete dát kdekoliv, ale orosené čepované? Uvidíte, že nadšení budete nejen vy, ale také vaši hosté – zejména pánské osazenstvo. Stačí udělat u posezení malý pultík, na který výčep umístíte a můžete točit jedno pivo za druhým.

pivo

Ženy, které zase mají rády víno určitě ocení malou vinotéku s různorodou nabídkou vína. Každý si prostě přijde na své. Pokud tedy plánujete zařízení terasy či jiného prostoru, kde se plánujete scházet s přáteli, určitě pouvažujte i o těchhle drobných vychytávkách, které vám můžou vaše setkávání udělat příjemnější.