Pokud si uděláme účet na různých webových stránkách a nakupujeme právě přes ně, dostáváme různé akce, slevy, doporučení, novinky e-mailem (které se dají i vypnout) a mnoho dalších užitečných výhod. Někdy se k tomu přidává i poštovné zdarma, a to se opravdu vyplatí. Musíme ze všeho nejdříve začít správně provedenou registrací.

internetová registrace

Vždy si přečtěte podmínky registrace a klikněte pouze na ty možnosti, které Vás opravdu zajímají. Aby se registrace nestala terorem pouhých zpráv, které skončí ve spamu v e-mailu, podívejte se na možnosti v nastavení svého účtu a jednoduše si můžete zablokovat to co by Vás otravovalo. Mnoho výhod na Vás čeká vyplněním krátkého dotazníku.

Chcete-li využít internetový portál pouze jednou a pro další nákupy už ne – i tak si registraci můžete udělat. Spousta e-shopů si díky registraci užívají, že mohou nabídnout své produkty novým zákazníkům a díky tomu, že se je snaží co nejvíce nalákat – dávají slevové kupony na Váš první nákup.

registrace - notebook

Další velkou výhodou je už ten fakt, že při nakupování ve zvoleném e-shopu jsou předem vyplněné údaje. Můžete si uložit kontaktní adresy (více než jednu) a pak si jednoduše vyberete kam chcete balíček poslat. Dále si můžete uložit kreditní kartu anebo rovnou volit platbu dobírkou. Vše jedním kliknutím. Šetří to čas.

Pokud budete mít jakékoliv otázky, tak neváhejte kontaktovat podporu, která čeká na Vaše dotazy na jejich zákaznické lince, chatu či e-mailu.

Vždy si můžete svůj účet zrušit, pokud si nebudete dál přát mít účet založený. Nic Vás nezavazuje a vše máte pevně ve svých rukách. Pokud máte slevové či věrnostní kartičky, tak určené obchody mají možnost zapsání čísla klienta do kolonky pro sbírání věrnostních bodů a případných slev pro uplatnění.

Podívejte se na veškeré detailní informace, které najdete na stránkách e-shopů. Jděte do toho.