Pokud z jakéhokoliv důvodu potřebujete půjčit peníze, máte v podstatě dvě možnosti. První variantou je zažádat o peněžní prostředky https://www.menicka.cz/2962-snaha-prostredni-senk.html u banky. Zde je neměnná situace v rámci dodržení striktních podmínek, mezi které náleží například vyšší bonita žadatele, čistý výpis z rejstříku trestů, bez záznamu v registru apod. Vzhledem k tomu, že podmínky jsou přísné, bývá i schvalovací proces dlouhodobější záležitostí.

prasátko na mince

Druhou alternativou, která je čím dál více oblíbená a preferována, je podání žádosti u nebankovní společnosti. Nebankovní hypotéky nabízí i mnoho výhod. Rovněž lze získat úrokovou sazbu, která je obdobná či shodná s bankovní. Zde je prioritou správná volba poskytovatele.

Výhodný finanční produkt

Při výběru adekvátního poskytovatele na trhu získáte v případě nebankovní hypotéky výhody a ještě můžete zároveň i ušetřit. Seriózní poskytovatel disponuje transparentními podmínkami. Můžete si sami zvolit dobu splácení, v tomto případě se jedná od jednoho roku až po dobu třiceti let. Benevolence při posuzování žádosti, kdy takřka nebývá překážkou záznam v registru. Rovněž je tolerováno nižší daňové přiznání v případě podnikatele. Šanci mají i žadatelé s nižší bonitou.

Garance bez jakéhokoliv poplatku předem. Snaha vyjít vstříc žadateli a nabídnout adekvátní řešení. Nezávazné zpracování nabídky na míru je zcela zdarma. Peněžní prostředky lze použít na cokoliv. Nemusíte uvádět důvod, ani nedokládáte prokazatelné výdaje. Pozitivní je, že se nejedná pouze o peníze pro získání vlastního bydlení, ale finance můžete investovat do vzdělávání, na splacení dluhů, vyřízení exekuce apod.

procenta z výnosu

Splatit hypotéku lze kdykoliv, tj. předčasně a bez jakéhokoliv poplatku či sankce. Pro vyřízení žádosti je zapotřebí vyplnění online formuláře a zaslání elektronickou poštou 4 až 8 fotografií nemovitosti. Během krátké doby budete kontaktováni manažerem. Zárukou je rychlé vyřízení a posouzení vaší žádosti.